rodinný portrét, pšeničné pole, Přehýšov, příroda, rodiče s dětmi, rodinná fotka, rodinný fotograf, kůň, brička,párodná fota, muž a žena, botanická zahrada Bratislava, strom, zamilovaný pár, rodinný fotograf, focení v parku, veselý pár, rodinná fotka

Hledáte portrétního rodinného fotografa...
Velice rád Vás i Vaše blízké zachytím do fotografie,
která bude památkou Vám i následujícím generacím

Kontakt, tlačítko, kontaktní formulář

rodina v parku, rodinné focení ,rodinný fotograf Plzeň, Borský park Plzeň, šťastný otecRodina, děti, Spálené Poříčí, radostné děti, jarní focení, rodinné focení, focení v pampeliškách, rozkvetlá louka, děti narozeninové focení, venkovní narozeninové focení, posekané pole, focení v přírodě , rodinné focení, rodinný fotograf Plzeň, Spálené poříčí

Kde fotím?

Žiji v malé vesnici u Spáleného Poříčí, které se nachází v Plzeňském kraji, a od tud je všude blízko Plzeň, Rokycany, Příbram, Nepomuk ale i Přeštice. Rodinné i portrétní focení probíhají na Vašem oblíbeném místě, s využitím krás naší přírody nebo přímo u Vás doma. Při focení tak odpadá stres z neznámého prostředí.

Kdo vybírá fotografie?

Fotky buď vyberu sám (v nejlepším zájmu Vám předat co nejhezčí rodinné i portrétní fotografie) nebo vám po protřídění zašlu neupravenou galerii chráněnou vodoznakem k výběru a v klidu domova si vyberete své portréty.

Jak fotky dostanete?

Fotky předávám v chráněné internetové galerii, ze které lze fotky hned poslat do tisku za zvýhodněnou cenu, kterou odemne získá každý zákazník nebo je uložit v plném rozlišení do svého PC.

Jaká bude cena?

kontakt, objednávka, objednání

Líbí se vám jak fotím rodiny, páry a portréty?

Koukněte ještě do PORTFOLIA RODINNÝCH A PORTRÉTNÍCH FOTEK,
kde najdete více fotek lidí
nebo si mně rovnou objednejte

tlačítko objednat