Plánujete SVATBU
a ještě nemáte svatebního fotografa...
Bude mi ctí zachytit tyto vzácné okamžiky
Vašeho života do svatební fotografie,
která bude památkou vám i následujícím generacím.

tlačítko kontaktovat

snubní prstýnek, snubní prsten,svatba, prsten, wedings, svatební kytice, Kytky od Kokšína snubní prstýnek, snubní prsten,svatba, prsten, wedings, Jílové u Prahy, svatební kytice

Se mnou je focení v přátelské atmosféře
a smých přirozený.
Společně vytváříme nejen fotky, ale i zážitky z focení. 😉

 radost, svatební den, obejmutí, nevěsta, ženich, svatbní fotka, fotka ze svatby, nespoutaná fotka, novomanželé, nevěsta a ženich, houpačka, svatba na domažlicku, svatební fotograf, Hradiště u Domažlicromantická vyhlídka, západ slunce, opuštěné stromy, svatební fotka, novomanželé, svatba v Orlických horách, focení při západu slunce novomanželé pod závojem, polibek, svatební fotka,svatební šaty Svatební Salon Plzeň, svatba v Plzni, Kalikovský mlýn Plzeň

Jaká bude cena?

Focení vašeho svatebního dne nacením dle vašich požadavků, přesně na míru nebo můžete využít některého z balíčků. Před každou svatbou preferuji osobní setkání pro vyjasnění požadavků a navázání přátelské atmosféry. Ta je tak důležitá pro vznik krásných svatebních fotografií. V případě větších vzdáleností je možné realizovat videohovor.

Mini svatba 10 000 Kč
2 hodin focení
– min. 100 fotografií v elektronické podobě
20 tištěných fotografií 19x13cm
– pouze svatby v týdnu v Plzeňském kraji
– seznamovací schůzka
– video prezentace
– online galerie
– 10% sleva na tisk fotografií u Dastax.cz
Odpoledne 16 000 Kč *
5 hodin focení
– min. 200 fotografií v elektronické podobě
50 tištěných fotografií 19x13cm
– doprava do 100km
– seznamovací schůzka
– video prezentace
– online galerie
– 10% sleva na tisk fotografií u Dastax.cz
Celý den 23 000 Kč *
10 hodin focení
– min. 400 fotografií v elektronické podobě
70 tištěných fotografií 19x13cm
– seznamovací párové focení
doprava po celé ČR
– seznamovací schůzka
– video prezentace
– online galerie
– 10% sleva na tisk fotografií u Dastax.cz
Celý den+ 25 000 Kč *
12 hodin focení
– min. 500 fotografií v elektronické podobě
100 tištěných fotografií 19x13cm
– seznamovací párové focení
doprava po celé ČR
– seznamovací schůzka 
– video prezentace
– online galerie
– 10% sleva na tisk fotografií u Dastax.cz
Indiviuální
– v rámci tohoto balíčku si sami určíte Vaše požadavky a rozsah focení
– stačí využít svatební formulář
Fotokoutek od 5 000 Kč
– okamžitý tisk fotek
– až 100 ks fotek
– různé zábavné rekvizity
– všechny fotky dostanete i v  digitální podobě
– na večerní párty je možno postavit zákoutí
– druhý fotograf

*- sleva 10% na svatby v týdnu ve svatební sezóně (květěn - září)
*- sleva 20% na svatby mimo svatební sezonu (říjen - duben)       

kontakt, tlačítko, kontatktní formulář

svatební obřad, hotel u pramanů plzeň, výměna snubních prstenů, černobílá svatební fotka, smích, veselá svatba, svatební fotograf plzeňpárové focení, stará vrata, svatební fotograf, svatba v Jílovém u Prahy, BW fotka, černobílá fotka, novomanželský polibek, nevěsta a ženich, svatební fotograf ČR

Kde fotím svatby?

Žiji v malé vesnici u Spáleného Poříčí, které se nachází v Plzeňském kraji. Odtud je blízko do Plzeň a okolí, ale i do Rokycan, Příbrami, Nepomuka, Přeštic nebo na dálnici po které se dostanu na Vaši svatbu i na druhý konec České republiky. I tam za Vámi velice rád přijedu, díky své vášni pro cestování.

Kdy budete mít svatební fotky?

Druhý den po svatbě dodám 5-10 svatebních fotek k oznámení Vašeho velkého dne. Ostatní svatební fotografie budou zhotoveny v co nejkratším čase nejdéle do 4 týdnů.

 letní procházka, svatba na Domažlicku, hrádek u domažlic, svatební fotograf, pole s obilím, svatební fotka, svatba v klášteře, svatba v Mariánské Týnici, svatební fotka, klášter, novomanželé, svatební fotograf Plzeň

Jak svatební fotky dostanete?

Svatební fotografie odevzdávám hned několika způsoby současně. Fotografie dostanete nahrané v internetové galerii, ze které můžete objednat tisksvatebních fotek za zvýhodněnou cenu, kterou odemne získá každý zákazník nebo je sdílet ze svatebčany. Dále získáte odkaz na slide show video nahrané na YouTube a doplněné o Vaší oblíbenou muziku, tak aby prohlížení fotek z Vaší svatby pro vás bylo příjemné. Podle zvoleného balíčku dostanete tištěné svatební fotky ve formátu 19x13cm. Nakonec dostanete všechny upravené fotografie i slide show video na USB flesh disku, tak abyste vše nemuseli stahovat někde z úschoven a podobně.

Už stačí jen...

odkaz, formulář, objednavka, kontaktní formulář, tlačítko

Co o mně píší zákazníci?

 

Luděk P.

Všem doporučuji služby Pana fotografa Pavla. Profesionální jednání; osobní, vstřícný a přátelský přístup; vysoká rychlost zpracování fotografií; naprostá samostatnost stran zajištění fotokoutku na svatbě. Fotokoutek přizpůsobí konkrétním požadavkům svatebčanů předem před svatbou, vše konzultuje a upraví ke spokojenosti. Opravdu Pan fotograf!

Václav S.

Pana Vyskočila určitě doporučuji k focení jakékoli příležitosti. Profesionální a příjemné jednání, rychlé zpracování fotografií a perfektní kvalita snímků. Pro příště jasná volba 😊

Libuše S.

Pozitivní: Hodnota, Kvalita, Profesionalita, Rychlost odpovědi
Úžasné, krásné fotografie, skvělá spolupráce, příjemné prostředí a hlavně vstřícnost, když chceme my jiné prostředí :-)
 
 

Gábina K.

Pana fotografa jsme měli na celodenní focení naší malé svatby a musíme ho vřele doporučit. Komunikace probíhala na 1*, dorazil přes půl republiky a o den dřív, vše obhlédnul. Během svatebního dne nám radil se svatebními zvyky, byl mimořádně přátelský a vše fotil tak, jak jsme chtěli. Dokonce vyhověl i našemu neobvyklému požadavku a nafotil několik fotek dronem, také extrémně povedené. Jsme rádi, že jsme ho na svatbě mohli mít a na výsledky jeho práce je radost pohledět. My i naši hosté ho určitě budeme dále doporučovat. :)

Jana S.

Od první chvíle super jednání, vše klaplo jak bylo domluveno. Přátelské jednání zpříjemnilo jak svatbu tak samotné focení.
Nádherné fotky a rychlost zpracování prostě bomba není co dodat, doporučujeme a určitě se uvidíme u dalšího focení

Svatava Š.

Pana fotografa jsme si vybrali k nafocení naší svatby. Na všem jsme se bez problémů domluvili, celým dnem vládla pohodová atmosféra, máme krásné vzpomínky na celý život. Takže za nás můžeme jen a jen doporučit.

 Líbí se vám jak fotím svatby?

Koukněte ještě do SVATEBNÍHO PORTFOLIA,
kde najdete celé reportáže ze svateb
nebo si mně rovnou objednejte.

tlačítko objednat