těhotenský portrét, atelier Lučiště, tehotenství, těhu fotka, veselá fotka, ateliérová fotka, tehotenské focenítěhotenský portrét, tehotenství, starý plot, Lučiště, západ slunce

Hledáte těhotenského fotografa?
Rád Vám toto období plné radostného očekávání
zaznamenám na fotografiích,
které budou navždy památkou a krásnou vzpomínkou.

Kontakt, tlačítko, kontaktní formulář

těhotenské foto, tehotenský portrét, těhotenství, radost, očekávání, tehotěnské focení, ateliér, atelier Lučiště, žena v šatech, klečící otec, muž, maminka,těhotenské foceni, ateliér lučiště, budeme tři, pár, čekáme miminko, partnerské objetí, těhotenský fotograf, těhotenské focení s partnerem, těhotenské foto, těhotenské fotografie v atelieru, tehotenske rodinne foto, těhu focenítěhotenské foceni, ateliér lučiště, budeme tři, šťastný otec, čekáme miminko, těhotenský fotograf, těhotenské focení s partnerem, těhotenské foto, těhotenské fotografie v atelieru, tehotenske rodinne foto, těhu focení
Těhotenství je krásné období v životě každé rodiny,
které nemůžeme opakovat, ale můžeme jej zachytit v těhotenských fotografiích.
Tyto fotografie by určitě neměly chybět ve vašem rodinném albu,
ať čekáte první miminko nebo už dalšího potomka.

těhotenský portrét, přešticko, tehotenství, veselá fotka, zimní focení, zimní krajin, těhotenské focení v přírodě, mladý pár, těhotenské foceni, budeme tři, park, zámek kozel, pár, čekáme miminko, těhotenský fotograf, těhotenské focení s partnerem, těhotenské foto, těhotenské fotografie v přírodě, tehotenske rodinné foto, těhu focení,těhotenský portrét, plzeň, tehotenství, veselá fotka, těhotenské focení v přírodě, mladý pár,miminko na ultrazvuku, lobezký park

Kde fotím?

Pracuji především na jižním Plzeňsku a snadno dostupná jsou pro mě města Plzeň, Rokycany, Příbram, Nepomuk, Přeštice a jejich okolí. Těhotenské focení můžeme naplánovat na Vašem oblíbeném místě s kulisou přírodní scenérie nebo v mém ateliéru (Lučiště 1, Spálené Poříčí), který nabízí spoustu možností k pořízení elegantních těhotenských fotografií.

Kdo vybírá fotografie?

Fotky buď vyberu sám, nebo Vám po protřídění zašlu neupravenou galerii chráněnou vodoznakem k vlastnímu výběru fotografií v klidu domova.

těhotenské foceni, budeme tři, pár, čekáme miminko, partnerské objetí, těhotenský fotograf, těhotenské focení s partnerem, těhotenské foto, těhotenské fotografie v přírodě, těhotenske rodinné foto, těhu focení, Zámek Kozel, zámecký park těhotenské foceni, budeme tři, fotíme v parku, Nové Mitrovice, pár, čekáme miminko, partnerské objetí, těhotenský fotograf, těhotenské focení s partnerem, těhotenské foto, těhotenské fotografie v přírodě, těhotenske rodinné foto, těhu focení

Jak fotky dostanete?

Fotky předávám v chráněné internetové galerii, ze které je možné si fotografie v plném rozlišení stáhnout, nebo přimo v galerii zadat výrobu klasických fotografií za zvýhodněnou cenu.

Jaká bude cena?

kontakt, objednávka, objednání

Kdy jít na těhotenské focení?

Ideální čas na těhotenské focení je mezi 7. a 8. měsícem, ale každé těhotenství je jiné.  Tak je nejlepší poslouchat své pocity a nechat se vyfotit, když je bříško krásně kulaté, vy se cítíte dobře a s dostatkem energie zvládnout hodinové focení. Při kterém jsou samozřejmostí přestávky dle potřeb maminky.

 těhotenské foceni, ateliér lučiště, těhotenské fotky v ateliéru, budeme tři, čekáme miminko, maminka s bříškem, černé šaty, těhotenský fotograf,těhotenské foceni, ateliér lučiště, těhotenské fotky v ateliéru, budeme tři, pár, čekáme miminko,atelier Lučiště, těhotenský fotograf,těhotenské foceni, mainka s bříškem, ateliér lučiště, těhotenské fotky v ateliéru, budeme tři, maminka s bříškem, čekáme miminko, těhotenský fotograf,

Jaké zvolit oblečení?

Nejlepší je zvolit pohodlné šaty, ve kterém se cítíte dobře a lehce obepínají bříško, ideálně bez výrazných nápisů. Doporučuji zvolit jemné tóny, které k sobě vzájemně ladí.
Vhodné jsou také bíle nebo černé košile a tílka, a k nim upnuté modré jeansy, při focení nám to pomůže vytvarovat bříško.

Co si ještě vzít s sebou?

Doporučuji vzít s sebou partnera, který vám bude oporou, starší dítě nebo i celou rodinu a mazlíčky rozhodnutí je jen na vás smile Pokud již máte nakoupenou výbavičku, můžete přinést třeba botičky, bodýčko, první plyšáky atd. Často se využívají i ultrazvukové snímky.

 

Pokud jste se rozhodli pro pořízení těhotenských fotografíí, ale máte nějaké pochybnosti nebo dotazy, není nic jednoduššího, než mě kontaktovat a vše spolu jistě k vaší úplné spokojenosti probereme a domluvíme.

kontakt, objednávka, objednání

Co o těhotenském focení píší zákazníci?

Andrea B.

Velice příjemné focení a nádherný výsledek. Mockrát děkujeme

Lucie D.

Vřele doporučuji pana fotografa, profesionální a zároveň přátelský přístup. Měli jsme těhotenské focení venku, žádné zkušenosti, ale pan fotograf přesně věděl co a jak a vznikly z toho opravdu nádherné fotky. Jsme moc spokojeni a určitě máme do budoucna v plánu další focení. Moc děkujeme! :)

 

Nikola K.

Jsme moc spokojeni jak krásně byli zhotoveny fotografie které nám budou vzpomínkou na celý život 😍 Příjemná atmosféra při focení a individuální přístup. Můžu jen doporučit! 😊

 Líbí se vám jak fotím těhulky?

Koukněte ještě do TĚHOTENSKÉHO PORTFOLIA,
kde najdete více těhotenských fotek
nebo si mně rovnou objednejte.

tlačítko objednat