Přemýšlíte nad originálním vánočním dárkem pro své blízké?
I já jsem měl v loňském roce toto dilema.
A jak jsem ho vyřešil?
Pozval jsme celou rodinu k nám do ateliéru, nafotil 13 skupinek
a vytvořil kalendáře. Ty pak u vánočního stromečku rozsvítili oči všem 🙂

 

Kdy to bude?

Focení kalendářů bude v ateliéru od 1.září do 29.září 2023, ale rezervovat si můžete své místo již nyní.

Jak to probíhá?

Dle zkušeností si pro každou rodinu vyčleňuji 2h času (ne vždy jsou potřeba celé)
Mým cílem je Vám vytvořit uvolněné fotky bez stresu, při kterých se budete bavit Vy i Vaše rodina. Scénáře focení pro kalendář mohou být různé. Například můžeme střídat pozadí pro navození atmosféry jednotlivých měsíců nebo si sebou můžete přinést víc oblečení, které je pro Vás typické v jednotlivých měsících, případně se fotografie můžou lišit jen vašimi gesty nebo xichtíky.

tlačítko Kontakt

Co získám?

Výsledkem bude 13 fotografií ze kterých vám vytvořím kalendář formátu A3 na křídovém papíře. Fotky dostanete i v digitální podobě v cháněné internetové galerii, ze které je možné si fotografie v plném rozlišení stáhnout nebo zadat výrobu klasických fotografií za zvýhodněnou cenu.

Kde fotím?

Focení probíhá u nás v ateliéru (Lučiště 1, Spálené Poříčí), který se nachází v Plzeňském kraji a je rychle dostupný i z okolních měst Plzně, Rokycan, Příbrami, Nepomuka ale i Přeštic. Máme zde k dispozici dostatek prostoru, rekvizit, světel... prostě vše potřebné k zachycení vaší rodiny nebo vytvoření netradičních portrétů. 

Kdo vybírá fotografie?

Fotky buď vyberu sám, nebo Vám po protřídění zašlu neupravenou galerii chráněnou vodoznakem k vlastnímu výběru fotografií v klidu domova.

Jaká bude cena?
Cena  3 500 Kč

 tlačítko objednat